Pensjonat, Drawsko Pomorskie, na sprzedaż, 595 000 zł.

Dodane przez Jadwiga Kubicz (Biuro / Deweloper), Środa, 17 Styczeń, 2018  12:17

Opis oferty:

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona wśród okalających lasów w odległości 7 km od DRAWSKA POMORSKIEGO stanowiąca ZESPÓŁ DWORSKO-PARKOWY z I polowy XIX wieku i początku XX wieku zlokalizowana w okolicach DRAWSKA POMORSKIEGO położony nad 11 ha jeziorem Czarnowo Wielkie, w skład której wchodzi działka gruntu o powierzchni 6,9893 ha zabudowana:

DWOREM 4-KONDYGNACYJNYM o powierzchni całkowitej 950 m kw. posadowionym na wysokich piwnicach, krytym dachem wielospadowym pokrytym pomalowaną blachą ocynkowaną. Budynek zbudowany z cegły, część stropów ceramicznych część drewnianych. Pałac wpisany do rejestru zabytków pod numerem 1150 z 18.03.1982 roku. W części podziemnej znajdują się pomieszczenia hydroforni i kotłowni. Obiekt posiada system kanalizacyjny, własne ujęcie wody, szambo. Nieruchomość podłączona do sieci energetycznej.

W obowiązującym miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Drawsko Pomorskie nieruchomość położona na terenie z przeznaczeniem dla części działki:
-ośrodek wczasowo-turystyczny o uniwersalnych (wielostronnych) funkcjach turystycznych i wypoczynkowych. Dopuszcza się możliwość rozbudowy ośrodka o niezbędne zaplecze gospodarcze, np. w wypadku podjęcia decyzji o stworzeniu ośrodka sportów jeździeckich. Realizacja nawiązywać powinna do dawnego układu folwarcznego.

BUDYNKIEM MIESZKALNYM o powierzchni 63 m kw.
BUDYNKIEM GOSPODARCZYM o powierzchni 93 m kw.
BUDYNKIEM INNYM NIEMIESZKALNYM o powierzchni 12 m kw.

PARKIEM ZABYTKOWYM powstałym w I połowie XIX wieku w stylu krajobrazowym, w II połowie XIX wieku przekształcony w stylu naturalistycznym. Park pozostaje w granicach pierwotnego założenia. Z elementów układu przestrzennego zachowała się aleja dojazdowa do folwarku, dziedziniec, starodrzew bukowy. Drzewostan głównie liściasty (buki, dęby) z okazami o cechach pomnikowych. We wschodniej części parku, około 100 m od dworu znajduje się cmentarz rodowy rodziny Von Koller, jednokwaterowy, obsadzony bukami, bez wyraźnych śladów sepulkralnych.

CENA: 595.000,-PLN

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY UDZIELI:
JADWIGA KUBICZ Dyrektor Biura
Tel.: (59) 842 80 75
Tel. Kom.: 607 385 481
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl

IDEALNA OFERTA DLA INWESTORA!!!!!!!

Nieruchomość może służyć szeregu rodzajom działalności gospodarczej. Idealnie nadaje się na obiekt wczasowy, dom opieki, dworek myśliwski, rezydencje.
Niewielka odległość od Drawska Pomorskiego gwarantuje możliwość pozyskania wszelkiego rodzaju kadry pracowniczej, a jednocześnie zapewnia możliwość korzystania z usług typu: pomoc medyczna, handel, usługi itp.
Nieruchomość jest położona wśród pięknych wzgórz morenowych, w sąsiedztwie olbrzymich kompleksów leśnych, zaledwie 7 km od Drawska Pomorskiego, które jest miastem powiatowym, ma 12 tyś. Mieszkańców i jest centrum turystycznym Pojezierza Drawskiego.

WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami oddział w Słupsku
ul. Tuwima 8a/12
76-200 Słupsk

JADWIGA KUBICZ Dyrektor Biura
Tel.: (59) 842 80 75
Tel. Kom.: 607 385 481
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 160
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie